10/10/2016, 16:30

Led Aydınlatma Fuarı 2016

LIGHTTECH 2016 

Avrasya’nın en büyük aydınlatma fuarı Lighttech 8.kez kapılarını ziyaretçilerine açacak!

Sekiz yıldır yükselen başarı grafiğiyle Elektrik ve Aydınlatma sektörünün Avrasya’daki en önemli fuarları arasında yer alan Lighttech / Elektrik, Aydınlatma ve Elektrik teknolojileri Fuarı 17 - 20 Mart 2016 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

 . 

Lighttech Uluslararası Elektrik, Aydınlatma ve Tesisat Fuarı

Dünya’nın önemli başkentlerinden biri olan İstanbul’da düzenlenen aydınlatma, led teknolojisi, elektrik ve enerji alanlarında faaliyet gösteren firmaları bir araya getiren Lighttech Fuarı, her yıl yurtiçi ve yurtdışında birçok başarılı fuara imzasını atan Senexpo Uluslararası Fuarcılık tarafından organize edilmektedir. Lighttech, firmaların özgün tasarımlarıyla kendilerini uluslararası arenada tanıtmaları, ticari ilişkilerini kuvvetlendirmeleri ve yeni iş bağlantıları kurmaları açısından katılımcı ve ziyaretçilerine önemli fırsatlar sunmaktadır.


Lighttech İstatistik

Katılımcı Sayısı: 176 (68 Yabancı, 108 yerli) 

Katılımcı Ülkeler: İngiltere, İtalya, Yunanistan, Romanya, Tayvan, Çin ve Güney Kore 

Ziyaretçi Sayısı: 13.419 

Ziyaretçi Ülke Sayısı: 55 

Ziyaretçi Ülkeler: ABD, Afganistan, Almanya, Avusturya, Azerbaycan, Belçika, Birleşik Arap Emirlikleri, Bosna Hersek, Bulgaristan, Çin, Fas, Filistin, Fransa, Gürcistan, Güney Afrika, Hindistan, Hollanda, İran, Irak, İngiltere, İsrail, İsviçre, İspanya, İtalya, Kanada, Kazakistan, Kırgızistan, Kore, Kosova, Kuveyt, Kıbrıs, Karadağ, Katar, Lübnan, Libya, Makedonya,



İki Kıta Üzerindeki Dünya Başkenti: İSTANBUL

Kültür ve Ticaret yollarının 3000 yıllık kesişim noktası olmasının yanı sıra, doğal güzellikleri ve ulaşılabilirliği ile büyük imparatorluklara 1700 yıl boyunca kesintisiz başkentlik yapmış olan İstanbul, iki kıta üzerinde kurulu tek şehirdir.

İstanbul, 15 milyonu aşan ve her kültürden insandan oluşan nüfusuyla hem Türkiye’nin ve hem de bölgenin en büyük şehridir.

Bir başkent olmasa da Türkiye'de hemen hemen tüm endüstrilerin, ticaretin, kültürün, ithalat ve ihracatın merkezi olan İstanbul, hem iç hem de dış ticarette merkezi bir öneme sahiptir.

İstanbul, 55 ülkenin başkentine 3,5 saat içerisinde ulaşım kolaylığıyla da önemli bir merkezdir.